Od małej sadzonki do wielkiego drzewa!

Jesteśmy rodzinną firmą, w której pasja do drzew liściastych była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Z sukcesem, od ponad 50-lat prowadzimy szkółkę drzew zlokalizowaną we wsi Leśne Odpadki 26A, w gminie Brójce, w województwie łódzkim. 

Od 1974 roku na obszarze ponad 6 hektarów, pielęgnujemy i rozwijamy dziesiątki tysięcy sadzonek krzewów ozdobnych oraz drzew alejowych. Na przestrzeni lat ponad 1 milion naszych drzew znalazło się w ogrodach, na ulicach oraz w parkach na terenie województwa łódzkiego i nie tylko!

Znajdź drzewo, które
pasuje do Twojego

ogrodu!

Opinie klientów o szkółce

"Ogromny wybór drzew liściastych, ozdobnych, hurt i detal każdy znajdzie coś dla siebie, blisko Łodzi, prosty dojazd"

Nikola

"Zadbane i ładne drzewa i krzewy, sprawdziły się w moim ogrodzie. Dodatkowo przystępne ceny, co też jest dużym plusem. Polecam, warto się u nich zaopatrzyć w rośliny."

Renata

"Jako architekt zieleni miejskiej współpracuję ze szkółką już od wielu lat. Zawsze duży wybór, ale co ważniejsze wszystkie rośliny bardzo dobrze się przyjmują. Polecam serdecznie."

Irek

"Fajna szkółka, bardzo dbają o sadzonki, drzewka zdrowe i ładne. Już planuję kolejne zakupy."

Marcelina

"Drzewa i krzewy bardzo ładne, ogród wiele na nich zyskał. Dzięki i pozdrawiam."

Klaudia

"Brałem od nich do ogrodu drzewka owocowe. Świetnie się przyjęły, po prostu jakość za którą warto było zapłacić. Serdecznie polecam."

Wiktor

"Szkółka posiada naprawdę szeroką ofertę drzew ozdobnych. Można u nich znaleźć piękne okazy szczepionych na pniu krzewów itp."

Krzysztof